Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Pistolet wyczynowy STEYR LP50 HP Black R 50

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 9 395,00 zł 9395.00
ilość szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: STEYR
Kod produktu: 444_20180103111707

Opis

Opis    

Model LP50 HP R50 bazująca na standardowym LP10 ale znacznie silniejszy niż zwykły LP50. Model HP R50 charakteryzuje się prędkością początkową wystrzeliwanego śrutu 225 m/s. 
Pistolet wyposażony jest w 5 strzałowy magazynek i  dzięki czemu zachowuje się podobnie jak broń palna. Po każdym strzale pistolet automatycznie przeładowuje się i jest gotowy do oddania kolejnego wystrzału.   
 
Pistolet wyposażony jest w:  
 •           anatomiczną rękojeść z drewna orzechowego z regulacją wszelkich możliwych kątów chwytu, rękojeść występuje w rozmiarach S, M i L.  
 •            płaszcz lufy z kompensatorem,
 •           lufa z otworami kompensacyjnymi zmniejszającymi odrzut,  
 •           wolframowy absorber, który również zmniejsza odrzut broni.  
 •             język spustowy z pełną regulacją geometrii, opór języka spustowego nastawiony
 •           szczerbinka z pełną regulowana szerokość i głębokość,  
 •             dwa zbiorniki ciśnieniowe z manometrami w komplecie.
 •           dwa pięcio strzałowe magazynki,  
 •             komplet obciążników poprawiających wyważenie broni, 
 •             adapter do napełniania kartuszy z butli na sprężone powietrze,  
 •             estetyczna walizka z tworzywa do przenoszenia broni,  
 •             komplet narzędzi do regulacji.    

  Dane Techniczne

Masa

1050 kg

Wymiary

dł. 400 mm, wys. 148 mm, szer. 50 mm

Kaliber

4,5 mm

Gwarancja

24 m-ce

Prędkość początkowa

225 m/s

Produkcja

AUSTRIA

Długość lufy

8.94", 227 mm

System miotający

Sprężone powietrze    (PCP)

Pistolet LP 50 HP – wariant R25 czy R50?

Pistolet Steyr LP 50 HP (High Power) oferowany jest w dwóch wariantach:

● LP 50 HP-R25 (High Power – Range 25 m)

● LP 50 HP-R50 (High Power – Range 50 m)

LP 50 HP-R25 jest przeznaczony do strzelania na odległość 25 m, czyli typową dla samopowtarzalnych pistoletów kulowych. Prędkość wylotowa wynosząca ok. 205 m/s* dla śrutu o masie 0,475 g (np. JSB Exact RS Diabolo) i ok. 195 m/s* dla śrutu o masie 0,547 g (np. JSB Exact Diabolo) gwarantuje optymalną celność na odległości 25 m. Z pistoletu w tym wariancie można oddać ok. 40-50 strzałów* z jednego napełnienia zbiornika ciśnieniowego. LP 50 HP-R50 jest przeznaczony do strzelania na odległość do 50 m. Prędkość wylotowa wynosząca ok. 225 m/s* dla śrutu o masie 0,475 g (np. JSB Exact RS Diabolo) i ok. 215 m/s* dla śrutu o masie 0,547 g (np. JSB Exact Diabolo) gwarantuje optymalną celność na odległości do 50 m. Z pistoletu w tym wariancie można oddać ok. 20-25 strzałów* z jednego napełnienia zbiornika ciśnieniowego.

Wybór wariantu LP 50 HP zależy od tego, na jaką odległość i w jakich warunkach chcemy strzelać?

Jeśli będziemy strzelać na krytej strzelnicy na odległość 25 m, optymalnym wyborem jest LP 50 HP-R25, którego prędkość wylotowa pozwala na uzyskiwanie bardzo dobrego skupienia na tym dystansie przy ograniczonym zużyciu sprężonego powietrza. Z jednego napełnienia zbiornika można oddać z pistoletu LP 50 HP-R25 dwukrotnie więcej strzałów niż z pistoletu LP 50 HP-R50.

Jeśli będziemy strzelać na odległości powyżej 25 m, aż do 50 m, albo strzelamy na odległość 25 m, ale na odkrytej strzelnicy, gdzie często jest wietrznie, to optymalnym wariantem jest LP 50 HP-R50, ponieważ do strzelania na 50 m lub przy wietrze konieczna jest duża prędkość wylotowa.

Rozważając problem liczby strzałów z jednego napełnienia zbiornika ciśnieniowego należy pamiętać o tym, iż LP 50 HP jest pistoletem samopowtarzalnym, a 20-25 strzałów z jednego napełnienia oznacza, przy zastosowaniu magazynka 5-strzałowego i oddawaniu 5 strzałów z jednego złożenia, można wykonać tylko 4-5 złożeń, po których konieczne jest albo napełnienie zbiornika albo wymiana zbiornika na napełniony.

Pistolet LP 50 HP-R50 charakteryzuje się energią wylotową o ok. 20% większą od energii wylotowej LP 50 HP-R25, a w konsekwencji większym odrzutem. Większy odrzut nie sprzyja celności, ale może być pożądany w przypadku treningu z pistoletu pneumatycznego w zastępstwie pistoletu kulowego (np. kalibru .22 LR).

* Wartości uśrednione. Rzeczywiste wartości uzależnione są od wielu czynników, jak np. masa i wymiary śrutu, skład stopu ołowiu, regulacja oraz stan techniczny pistoletu.

UWAGA! Każdy egzemplarz pistoletu jest konfigurowany na zamówienie Klienta. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu ustalenia wielkości rękojeści (M,L lub S), koloru pistoletu Balck lub Silver oraz koloru zbiorników. Prosimy o sprecyzowanie tych danych podczas wypełniania formularza zamówienia w rubryce „uwagi”.   
UWAGA! Cena pistoletu w zł jest orientacyjna i zależy od aktualnego kursu Euro z dnia dokonania płatności. Cena pistoletu w Euro - 1999 EU
Aktualny kurs rozliczeniowy Euro (rubryka sprzedaż) NBP Kursy kupna i sprzedaży walut obcych – tabela C
UWAGA Pistoletów STEYR nie wysyłamy za pobraniem.
 
UWAGA ! Dostępność - pistolet dostępny z reguły w terminie około 3-5 dni z wyjątkiem sytuacji gdy oczekujemy na dostawę z fabryki. W przypadku oczekiwania na dostawę czas ten może się przedłużyć do 10-14 dni.  

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl